Antystatyczne szczoteczki do płyt winylowych Monolith Audio ZEN

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do oferty najnowszych szczoteczek do płyt winylowych brytyjskiej firmy Monolith Audio - modelu ZEN. Nowa seria zachwyca różnorodnością i... egzotyką. Oprawy szczoteczek zostały wykonane z najróżniejszych gatunków drewna z najdalszych zakątków świata. 

Każda szczoteczka posiada niepowtarzalny wzór usłojenia i kolor. Zauważalne są różnice w twardości, gęstości, wadze, a nawet zapachu. Wszystkie uchwyty zostały wykonane ręcznie ze szczególną starannością, ze starannie wyselekcjonowanego drewna.

Aby podkreślić to co najpiękniejsze, wszystkie uchwyty zostały wykończone wysokiej jakości bezbarwnym olejem do drewna, tworzącym niewidoczną powłokę chroniącą je przed zabrudzeniami i wodą. Żadna szczoteczka nie jest barwiona – wszystkie posiadają swój naturalny kolor.

Szczoteczki zostały wykonane z koziego włosia. Z koziego włosia produkowane są najdelikatniejsze i najdroższe szczotki do płyt winylowych. Grubość pojedynczych włosów, znacznie cieńszych od ludzkich, pozwoliła na uzyskanie bardzo gęstych, dwurzędowych szczotek, których włosie dociera precyzyjnie do wnętrza każdego rowka.

Kozie włosie posiada naturalne właściwości antystatyczne. Jest znacznie lepszym wyborem od powszechnie stosowanego włókna węglowego, które może rysować płyty.

Szczoteczka może być użytkowana zarówno na sucho jak również na mokro z wykorzystaniem pełnej gamy preparatów do czyszczenia płyt winylowych.